w

Zeamsone Prezentuje Singiel „Polityka Dzielnicy” – Realia Polskich Osiedli

Premiera Albumu „WIRTUOZ” Zbliża Się Wielkimi Krokami

Premiera szóstego albumu Zeamsone „WIRTUOZ” zbliża się wielkimi krokami. Do tej pory poznaliśmy takie single jak „CELE”, „4 RANO”, „7 DAM” oraz utwór „nie chcę przestać się bawić” z gościnnym udziałem Szpaka. Każdy z tych utworów znalazł się w TOP50 najpopularniejszych piosenek w Polsce, co tylko potwierdza ogromne zainteresowanie nadchodzącym albumem, którego premiera zaplanowana jest na 19 lipca.

Ostatni Singiel Przed Premierą: „Polityka Dzielnicy”

Przyszedł czas na ostatni singiel przed premierą albumu. „Polityka Dzielnicy” to mocny numer, w którym Zeamsone w swoim charakterystycznym, szczerym i bezpośrednim stylu opisuje realia życia na polskich osiedlach. Artysta porusza tematy hejtu, zazdrości, lokalnych hierarchii i szacunku, ukazując hipokryzję oraz codzienność na osiedlu w małym mieście. Zeamsone dzieli się osobistymi doświadczeniami i decyzjami, które podjął, jednocześnie apelując, by z podwórka wyciągać to, co najlepsze i wybierać postawę ludzką.

Tracklista Albumu „WIRTUOZ”

Zeamsone odsłonił tracklistę swojego albumu „WIRTUOZ”, który zawiera 16 utworów. Artysta odpowiada za niemal każdy aspekt produkcji albumu – od rapu, przez produkcję, mix i master, po teledyski, okładkę i kolekcje ubrań. Na swój szósty legalny album Zeamsone zaprosił takich artystów jak Young Leosia, Te-Tris, obi i Szpaku.

Ostatnia Szansa na Zamówienie Albumu

To także ostatni moment na zamówienie albumu „WIRTUOZ” oraz kolekcji ubrań na stronie zeamsone.com. Nie przegap okazji, aby zdobyć te wyjątkowe produkty i doświadczyć pełni twórczości Zeamsone.

Co myślisz?

Napisane przez iadmin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Eminem łączy siły z BabyTronem i Big Seanem w nowym singlu „Tobey”

    Kuqe 2115 i Bambi z nowym singlem! „Zostań, proszę” już dostępny