w

Victor Ray Prezentuje EP-kę „i tried”

Artysta promuje wydawnictwo nowym klipem.

Nowa EP-ka na Platformach Streamingowych

Na platformy streamingowe trafiła nowa EP-ka mającego zadatki na supergwiazdę Victora Raya. Wydawnictwo ujrzało światło dzienne niedługo po tym, jak artysta wyprzedał w zaledwie kilka godzin bilety na listopadową trasę koncertową. „i tried” to trzecia EP-ka Victora i jednocześnie wydawnictwo, które przypieczętowuje jego status jednego z najbardziej rozchwytywanych artystów.

Gościnny Udział Debbie

Na złożonej z czterech piosenek EP-ce znalazło się m.in. „Falling Into Place” z gościnnym udziałem Debbie. Artystka uświetniła swoją obecnością niedawny koncert Victora w LaFayette. W zestawie jest także viralowy hit „Comfortable”, który sprawił, że Ray znalazł się w centrum uwagi na początku tego roku, osiągając ponad 1,5 mln obserwujących na Instagramie i ponad miliard streamów na wszystkich platformach.

Niedawna Trasa Koncertowa

Artysta zakończył niedawno trasę koncertową po Wielkiej Brytanii, podczas której supportował Teddy’ego Swimsa, a w niektórych miastach występował wspólnie z Tomem Grennanem.

Tematyka Nowej EP-ki

– Wykraczając poza tematy samotności i zdrady, które poruszyłem na poprzedniej EP-ce „i feld”, na „i tried” skupiam się na emocjonalnym rozwoju. Piosenki „Comfortable” i „Lose Myself” są kontynuacją wątków z poprzedniego materiału, natomiast za sprawą „Falling into Place” i „Halfway There” przenoszę się w pełną nadziei przestrzeń, goniąc za prawdziwymi związkami – mówi o nowym wydawnictwie Victor.

Kontrakty z Decca Records i Capitol

Po podpisaniu kontraktów z Decca Records (w Wielkiej Brytanii) i Capitolem (w Stanach Zjednoczonych) nie ma wątpliwości, że Victor jest na dobrej drodze do tego, by wkrótce stać się globalną marką.

Napisane przez iadmin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Livka dołącza do grona artystów Spotify RADAR Polska 2024 i prezentuje swoje „Fake ID”!

    2

    kuqe 2115 z premierą długo wyczekiwanego singla i zapowiedzią solowego albumu!