w

Trzeci singiel „7 DAM” z nadchodzącego albumu „WIRTUOZ” – nowy hit od Zeamsone

Po premierach singli „CELE” i „4 RANO” z albumu „WIRTUOZ”, Zeamsone prezentuje kolejny mocny numer – „7 DAM”.

Emocjonalna podróż

„7 DAM” to utwór, który z pewnością zapadnie w pamięć słuchaczom. Dzięki chwytliwym wersom i melodii, artysta ponownie pokazuje swoją wszechstronność i nieprzewidywalność. To emocjonalna podróż, w której Zeamsone dzieli się swoimi wewnętrznymi rozterkami i refleksjami. Tematyka skomplikowanych relacji damsko-męskich oraz osobistych lęków stanowi główny wątek utworu, w którym artysta zastanawia się nad swoimi wyborami i ich konsekwencjami.

Kontrola nad projektem

Zeamsone, jak zawsze, wykazuje się pełną kontrolą nad swoją twórczością. Od tekstów po realizację, rap, warstwę muzyczną i rytmiczną, sound design, mix, mastering, aż po teledyski, logotypy, okładkę oraz kolekcję ubrań – artysta kieruje niemal każdym aspektem swojego dzieła. Jego szczere, emocjonalne teksty zdobywają coraz większe uznanie wśród słuchaczy, co czyni go jednym z najbardziej rozpoznawalnych twórców w polskim rapie.

Album „WIRTUOZ”

„WIRTUOZ” to szóste legalne wydawnictwo Zeamsone, które stanowi spełnienie jego dziecięcego marzenia. Album zapowiada się jako kolejny ważny krok w jego karierze. Premiera zaplanowana jest na 19 lipca 2024 roku. Wersja preorder zawiera dwa dodatkowe, specjalnie przygotowane utwory oraz podpis artysty i wlepki.

Preorder dostępny

Fanów Zeamsone'a zachęcamy do zamówienia preorderu na jego stronie internetowej zeamsone.com. Nie przegapcie okazji, aby być pierwszymi, którzy usłyszą nowy album i otrzymają wyjątkowe dodatki!

Co myślisz?

Napisane przez iadmin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

2

Malik Montana i 2T4 prezentują singiel „Czeski Plastik”!

2

PROJEKT WOW Zaskakuje Kolejnym Coverem Hitu Lat 2000!