w

Travis Scott kontynuuje przełomową światową trasę koncertową

UTOPIA – Circus Maximus World Tour ogłasza europejskie i brytyjskie koncerty arenowe i stadionowe

Po wyprzedanej północnoamerykańskiej trasie koncertowej UTOPIA – Circus Maximus Tour oraz bijącym rekordy popularności albumie UTOPIA, fani Travisa Scotta mają powody do ekscytacji. Trasa koncertowa UTOPIA – Circus Maximus World Tour kontynuuje swoją podróż, zapowiadając niezapomniane koncerty na arenach i stadionach w Europie i Wielkiej Brytanii.travis

Największy koncert na stadionie w historii Wielkiej Brytanii

Trasa koncertowa, która rozpocznie się w Holandii w Gelredome 28 czerwca, będzie prawdziwym festiwalem dla fanów muzyki Travisa Scotta. Z planowanymi 12 koncertami na arenach i stadionach, w tym spektakularnym występem na stadionie Tottenham Hotspur, trasa przyciąga uwagę nie tylko ze względu na wielkość wydarzeń, ale również na obietnicę niezapomnianych przeżyć audiowizualnych. Zachwyceni uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć muzyki Travisa Scotta w pełnej okazałości, w otoczeniu niesamowitej atmosfery koncertowej. To będzie nie tylko koncert, ale prawdziwe wydarzenie, które pozostanie w pamięci na długo po zakończeniu trasy

Travis Scott i Wsparcie dla Cactus Jack Foundation

Dla Travisa Scotta muzyka to nie tylko sposób wyrażania siebie, ale również narzędzie do zmiany świata na lepsze. Dlatego też, każdy bilet na trasę UTOPIA – Circus Maximus Tour ma większe znaczenie niż tylko dostęp na koncert. W ramach zaangażowania społecznego artysty, 1 euro/funt z każdego sprzedanego biletu zostanie przekazany na rzecz Cactus Jack Foundation. Ta organizacja, działająca jako 501(c)3, wspiera młodzież z Houston poprzez różnorodne inicjatywy. Włączając się w zbiórki zabawek, programy stypendialne dla studentów HBCU oraz udzielając wsparcia finansowego dla edukacji i działań twórczych, Fundacja Cactus Jack zmienia życie młodych ludzi i daje im szansę na lepszą przyszłość. Dlatego każdy zakup biletu staje się również wkładem w ważne cele społeczne i szansą na pomoc dla tych, którzy tego potrzebują.

Rekordowy album UTOPIA

Album UTOPIA zdobył nie tylko uznanie krytyków, ale także serca milionów fanów na całym świecie. Przekroczenie granicy 50 miliardów streamów to imponujący wyczyn, który świadczy o ogromnym wpływie muzyki Travisa Scotta na globalną scenę muzyczną. Utrzymując się na szczycie list Billboard Top 200 przez cztery tygodnie z rzędu. album nie tylko podbił serca słuchaczy, ale także zdobył tytuł “albumu dekady”, co jest niezwykle rzadkim i zaszczytnym wyróżnieniem. UTOPIA, doceniona przez platformy streamingowe, takie jak Spotify i Apple Music, stała się synonimem doskonałej jakości muzycznej. To niezapomniane doświadczenie przekracza granice gatunków i kulturowych różnic, inspirując słuchaczy na całym świecie.

Data i miejsce sprzedaży biletów

Sprzedaż biletów na trasę UTOPIA – Circus Maximus Tour rozpocznie się 10 maja o godzinie 10:00 czasu lokalnego. To wyjątkowa okazja dla fanów, aby zdobyć bilety na koncerty, które obiecują być prawdziwymi wydarzeniami. Bilety na koncerty będą dostępne do nabycia na oficjalnej stronie artysty, travisscott.com, oraz na platformie livenation.pl. Na tych stronach każdy będzie mógł znaleźć idealne miejsce, aby uczestniczyć w niezapomnianym spektaklu. Nie czekaj zdecydowanie do ostatniej chwili, ponieważ zainteresowanie jest ogromne, a miejsca mogą szybko się wyprzedać!

TRAVIS SCOTT UTOPIA 2024 DATY

Piątek, 28 czerwca 2024 Holandia, Arnhem GelreDome
Wtorek, 2 lipca 2024 Polska, Kraków TAURON Arena
Czwartek, 4 lipca 2024 Szwajcaria, Zurych Hallenstadion
Sobota, 6 lipca 2024 Francja, Nicea Allianz Riviera
Poniedziałek, 8 lipca 2024 Belgia, Antwerpia Sportpaleis
Czwartek, 11 lipca 2024 Wielka Brytania, Londyn Stadion Tottenham Hotspur
Sobota, 13 lipca 2024 Wielka Brytania, Manchester Co-op Live
Wtorek, 16 lipca 2024 Niemcy, Hamburg Barclays Arena
Czwartek, 18 lipca 2024 Czechy, Praga O2 Arena
Sobota, 20 lipca 2024 Niemcy, Kolonia RheinEnergieSTADION
Wtorek, 23 lipca 2024 Włochy, Mediolan Ippodromo SNAI La Maura
Sobota, 27 lipca 2024 Niemcy, Frankfurt Deutsche Bank Park

Travis Scott – lider i innowator

Travis Scott nie tylko jest znany z muzyki, ale również jako ikona mody, kultury i działacz społeczny. Jego wpływ na świat muzyki i kultury jest ogromny, podobnie jak zaangażowanie społeczne, widoczne m.in. poprzez działalność fundacji Cactus Jack. To potwierdza, że sztuka może być narzędziem zmiany i inspiracji dla społeczności. Trasa koncertowa UTOPIA – Circus Maximus World Tour obiecuje dostarczyć niezapomniane chwile dla fanów muzyki i kultury. Jednocześnie wspiera szczytne cele społeczne, co czyni ją wyjątkowym wydarzeniem.

Co myślisz?

Napisane przez adam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

lil nas

Kevin Abstract i Lil Nas X zapraszają do „Tennessee”

Kronkel Dom powraca z nowym singlem! „GENERACJA CUZI”.