w ,

The Pharcyde zagrają w Warszawie!

Legenda Alternatywnego Rapu: The Pharcyde na Scenie Warszawskiego Klubu Niebo

Jeśli jesteś fanem hip-hopu, nie możesz przegapić tej wyjątkowej okazji! The Pharcyde, legendarne trio pochodzące z Los Angeles, zagości w stolicy Polski, aby podbić serca miłośników alternatywnego rapu. Imani, Fatlip oraz Slimkid3, znani ze swojego charakterystycznego stylu i niepowtarzalnego podejścia do muzyki, przybędą do klubu Niebo 2 marca 2024 roku.

The Pharcyde Kultowe Utwory i Wpływowe Albumy

legendarne trio z Los Angeles to nie tylko zespół. Współtworząc scenę razem z takimi gigantami jak A Tribe Called Quest i De La Soul, odcisnęli niezatarte piętno w historii hip-hopu. Ich single takie jak “Drop”, “Passin’ Me By” oraz “Runnin'” stały się niekwestionowanymi hymnami fanów rapu na całym świecie. Album “Bizarre Ride II the Pharcyde” do dziś uważany jest za jedno z najbardziej cenionych i wpływowych dzieł lat dziewięćdziesiątych.

Imperium Groove’u w Klubie Niebo

2 marca 2024 roku Warszawa stanie się epicentrum dla miłośników prawdziwego hip-hopowego vibe’u. Klub Niebo, znany z organizowania najbardziej kultowych wydarzeń muzycznych, zaprasza legendarne trio z Los Angeles na swoją scenę. To wyjątkowa okazja, aby zanurzyć się w energii i talentach jednego z najbardziej wpływowych zespołów rapowych.

Bilety Już Dostępne

Nie zwlekaj z zakupem biletów! Wejściówki na koncert zespołu są już dostępne na stronie https://www.big-idea.eu/the-pharcyde oraz w salonach Empik na terenie całego kraju. To niepowtarzalna szansa, by być częścią wyjątkowego wydarzenia, które na długo pozostanie w pamięci każdego miłośnika prawdziwego hip-hopu. Zarezerwuj swój bilet już teraz i przygotuj się na niezapomnianą noc pełną rapowych hitów i niepowtarzalnej atmosfery!

Co myślisz?

Napisane przez iadmin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

lil pump

Globalna Eksplozja: Lil Pump na Polskim Hip-Hop Festivalu

The Holdovers

THE HOLDOVERS