w

Tede, O.S.T.R. i Sarius z teledyskiem dla Panthers Wrocław!

O.S.T.R., Sarius, TEDE – Urodzeni zwycięzcy

sarius tede

Polska muzyka spotyka się z futbolem amerykańskim

Współpraca między czołowymi polskimi raperami a Panthers Wrocław, ekipą reprezentującą Polskę w European League of Football, zaowocowała stworzeniem nowego hymnu. Ma on stanowić motywacyjną dawkę dla zawodników, inspirując ich w dążeniu do sukcesu na boisku. Teledysk do tego utworu został nagrany na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu i jest już dostępny na platformie YouTube, zapowiadając wyjątkowe wydarzenie sportowe, które wzbudza nie tylko zainteresowanie fanów muzyki, lecz także pasjonatów futbolu amerykańskiego.

Zmierz się z legendami hip-hopu

Tede, O.S.T.R. i Sarius to nie tylko artyści, lecz prawdziwe ikony polskiej sceny muzycznej, których twórczość zdobyła ogromną popularność. Ich przeboje biją rekordy odsłon na serwisach streamingowych, co świadczy o szerokim zasięgu i oddźwięku ich muzyki w społeczeństwie. Poprzez współpracę z Panthers Wrocław, ci utalentowani artyści przenoszą swoją niezwykłą energię i pasję na boisko futbolu amerykańskiego. Tworzą tym samym wyjątkowe połączenie między światami muzyki i sportu, inspirując zarówno zawodników, jak i fanów.

Tede, O.S.T.R. i Sarius Mocne wsparcie dla Panthers Wrocław

Panthers Wrocław, będąc czołowym klubem futbolu amerykańskiego w Europie, reprezentują Polskę w European League of Football, rywalizując z najlepszymi zespołami z miast takich jak Berlin, Wiedeń czy Paryż. Hymn stworzony przez rapowych gigantów ma za zadanie być motorem napędowym dla zawodników oraz kibiców. Będzie on tworzył niepowtarzalną atmosferę sportowego widowiska, dodając emocji i podkreślając ducha rywalizacji.

Unikalne wydarzenie dla fanów hip-hopu i futbolu amerykańskiego

26 maja na Tarczyński Arenie odbędzie widowiskowe spotkanie pomiędzy Panthers Wrocław a Berlin Thunder, ale także niezapomniany koncert rapowy. Tede, O.S.T.R. i Sarius zaprezentują na trybunach zarówno wspólny hymn dla zespołu, jak i swoje indywidualne utwory, tworząc niezapomnianą atmosferę. Ich występy obiecują niepowtarzalną mieszankę energii i talentu, które z pewnością porwą publiczność. To wydarzenie, które połączy dwie odmienne dziedziny kultury, przynosząc nie tylko emocje sportowego widowiska, ale również energię i rytm muzyki hip-hopowej. W ten sposób, wspólnie, świętować będziemy ducha współpracy, pasji i triumfu, który przynosi ze sobą zarówno sport, jak i sztuka.

Tede, O.S.T.R. i Sarius Podsumowanie

Współpraca między Panthers Wrocław a wybitnymi postaciami polskiego hip-hopu to niezwykłe połączenie dwóch światów kultury, które wykracza poza granice swoich pierwotnych obszarów. Ta niezwykła kolaboracja symbolizuje zarówno siłę wspólnej pasji, jak i niezłomną determinację w osiąganiu celów. Nowy hymn, stworzony przez Tede, O.S.T.R. i Sariusa, nie tylko dodaje skrzydeł drużynie Panthers Wrocław, ale również stanowi inspirujący dźwiękowy manifest dla wszystkich, którzy wyczekują z niecierpliwością nadchodzącego sezonu European League of Football. To więcej niż tylko piosenka – to symbolem jedności, motywacji i wspólnej walki o triumf.

Co myślisz?

Napisane przez adam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

chada

Chada i 10-lecie albumu „Syn Bogdana”

back to black

Winehouse w Klatce: Recenzja Filmu Back to Black