w

slowez patrzy na świat przez „ULTRAFIOLET”!

 

W sieci zadebiutował najnowszy singiel sloweza „ULTRAFIOLET”, który jest drugim utworem po „WIĘCEJ GRZECHÓW NIE PAMIĘTAM” zapowiadającym nadchodzący debiutancki album artysty. Nowy singiel sloweza doskonale wpisuje się w trendy współczesnego trapu. Charakteryzuje go melodyjny, wpadający w ucho refren i charyzmatyczne zwrotki – czyli to, czym raper dał się już poznać szerszej publiczności.

Produkcja Utworu i Teledysk

Za produkcję utworu odpowiada Pedro, który na swoim koncie ma już niejeden hit oraz współpracę z czołowymi raperami na rodzimej scenie. Do utworu powstał teledysk w reżyserii Michała Niedźwiedzkiego (@enzym.fx), znanego ze współpracy z takimi artystami jak Mata, Beteo, White 2115 czy Zdechły Osa. Zdjęcia do klipu zrealizowano podczas niedawnej podróży sloweza do słonecznej Kalifornii. „ULTRAFIOLET” to na pewno nie ostatni klip, który zobaczymy z tego wyjazdu do Los Angeles.

Intensywny i Owocny Czas dla sloweza

Ostatni czas był dla sloweza niezwykle intensywny i owocny, nie tylko pod kątem kończenia solowego materiału. Jego gościnne występy na różnych projektach, w tym na viralowym utworze „NAGRODA NOBLA” z White 2115 pochodzącym z CBW Mixtape 2, przyciągnęły mocno uwagę fanów polskiego rapu. slowez ma na swoim koncie również współpracę z innymi znanymi artystami. Jego gościnne zwrotki można usłyszeć m.in. na „tired of love” z ostatniego albumu „<33” Maty czy „3 w nocy w Międzyzdrojach”, czyli singiel z projektu „Hotel Maffija 3”, który towarzyszył nam przez całe zeszłoroczne wakacje i cieszył się dużą popularnością w serwisach streamingowych.

Debiut Solowej Kariery

Nowy singiel „ULTRAFIOLET” jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych, a slowez zapowiada, że to dopiero początek jego muzycznych niespodzianek na ten rok. slowez – polski raper i autor tekstów, urodzony 2 grudnia 2004 roku we Włocławku, zaczyna na dobre swoją solową karierę. Lista projektów, na których do tej pory się udzielił, jest imponująca: CBW Mixtape, Hotel Maffija 3, czy album Maty „<33” to tylko wybrane z nich.

Przyszłość sloweza

Mimo młodego wieku slowez odznacza się szerokim wachlarzem umiejętności i wnosi powiew świeżego, żywcem zaczerpniętego z Chicago i Atlanty, powietrza do skostniałego rodzimego trapu. Z niecierpliwością czekamy na kolejne muzyczne niespodzianki od tego utalentowanego artysty.

Co myślisz?

Napisane przez iadmin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Black Eyed Peas zwiastują „Bad Boys: Ride or Die”

Hanafi debiutuje albumem „3:33”!