w

Purple Disco Machine powraca z nowym singlem i ogłasza trasę

Purple Disco Machine

Purple Disco Machine Powraca z Energicznym Singlem “Beat of Your Heart”

Uznany DJ i producent Purple Disco Machine wraca z nowym singlem! Jego najnowszy utwór „Beat of Your Heart” to współpraca z islandzką artystką ÁSDÍS. Artysta właśnie ogłosił trasę koncertową, która obejmie również Polskę.

Energetyczny Kawałek z Charakterystycznym Brzmieniem Disco

„Beat of Your Heart” łączy charakterystyczne brzmienie disco Purple Disco Machine z magnetycznym wokalem ÁSDÍS. To pełen energii kawałek z chwytliwymi melodiami. Premierę uświetnia teledysk wyreżyserowany przez NDVD, który przeplata często obecne na parkiecie motywy miłości, wolności i fantazji.

Inspiracje i Komentarze Artysty

Purple Disco Machine komentuje: ÁSDÍS przysłała mi wokale, i od razu zakochałem się w jej głosie. Chciałem wydać ten utwór jako singiel. Później nagraliśmy go razem ponownie w moim studiu w Dreźnie, i było naprawdę świetnie. Proces tworzenia muzyki dla mnie zawsze jest fascynujący, ponieważ inspiracje mogą pojawić się w najmniej oczekiwanych momentach. Staram się połączyć różne style i brzmienia, aby stworzyć coś wyjątkowego dla moich słuchaczy.

Trasa Koncertowa PDM Paradise

Nadchodząca trasa koncertowa PDM Paradise składać się będzie z 13 koncertów, obejmując także dwa miasta w Polsce. W czwartek, 24 października, wystąpi w warszawskiej Progresji, a następnego dnia odwiedzi Kraków (Studio). Bilety trafią do sprzedaży we wtorek, 30 stycznia (https://www.ebilet.pl/muzyka/elektro-techno/purple-disco-machine).

Kolejny Sukces na Liście Przebojów

„Beat of Your Heart” jest kolejnym singlem po „Something On My Mind” we współpracy z brytyjskimi artystami Dukiem Dumontem i Nothing But Thieves. Utwór zgromadził dotąd ponad 20 milionów odtworzeń i otrzymał ogromne wsparcie ze strony radia. Niedawno artysta podzielił się także genialnym remiksem utworu The Rolling Stones – „Mess It Up”.

Filar Świata Disco

Purple Disco Machine jest już filarem współczesnego świata disco – zdobył ponad miliard streamów. Jego niedawna współpraca z Kungsem „Substitution” stała się ogromnym hitem w całej Europie. Do jego największych przebojów należą „Hypnotized”, „Fireworks”, „Dopamine” oraz „In The Dark”. Jest także ulubieńcem światowych DJ-ów, co potwierdza jego pozycja najlepiej sprzedającego się artysty Beatport wszech czasów z „Body Funk”, „Dished (Male Stripper)”, „Playbox” czy „Devil In Me” w katalogu. Zdobywca nagrody Grammy (za remiks utworu „About Damn Time” Lizzo) odniósł ogromny sukces dzięki remiksom dla Dua Lipy, Marka Ronsona, Foals, Calvina Harrisa, Sir Eltona Johna i Britney Spears, Lady Gagi i Ariany Grande czy Diplo i SIDEPIECE. Wielokrotnie udowodnił, że jego wpływ na światową scenę dance odczują także i przyszłe pokolenia.

Co myślisz?

Napisane przez iadmin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

3

The Book of Harth

2

Dig! XX