w

PROJEKT WOW Zaskakuje Kolejnym Coverem Hitu Lat 2000!

Młodzi Artyści Sięgają po “Miałeś Być” Brodki

Po świetnie przyjętym „Peronie” reprezentanci pokolenia Z wzięli na warsztat mega hit „Miałeś być” Brodki. Miesiąc po rozpoczęciu projektu coverem „Peronu” Jamala, trio młodych artystów – Waligóra, Odoszewski, Wolas – prezentuje kolejny singiel. Tym razem pochylili się nad wydanym w 2005 roku hitem „Miałeś być” Brodki i ponownie udało im się osiągnąć efekt świeżości i wydobyć ze znanej każdemu piosenki element zaskoczenia.

Premiera na Koncertach PROJEKTU WOW

Wersję live utworu będzie można usłyszeć już niedługo na zaplanowanych na okres wakacyjny koncertach PROJEKTU WOW, m.in. na Męskim Graniu w Szczecinie i Poznaniu, czy na Great September w Łodzi.

Alternatywne Trio Młodych Artystów

PROJEKT WOW to debiutanckie, alternatywne trio w składzie: Wiktor Waligóra, Piotr Odoszewski i Kajetan Wolas, dla których inicjatywa stanowi projekt symultaniczny względem ich solowych, stale rozwijających się karier. Artyści urodzili się rok po roku - na początku lat dwutysięcznych: Odoszewski - 2002, Wolas - 2003, Waligóra - 2004.

Powrót do Przeszłości z Muzyką Pokolenia Z

Debiutanci postanowili wziąć więc na warsztat piosenki, które pamiętają z pierwszych lat swojego życia. Choć dla pokolenia dzisiejszych 30, 40-latków to utwory wciąż… nowe, a wspomnienia z nimi związane wciąż żywe. Kapsuła czasu, do jakiej zaprasza trio, jest niebanalna, ponieważ z pozoru numery jeszcze nie zdążyły pokryć się kurzem.

Zapowiedź Czerwcowych Niespodzianek

Cover „Miałeś być” to dopiero zapowiedź czerwcowych zaskoczeń ze strony projektu. Na koniec miesiąca zaplanowana została premiera EP, na której znajdą się odświeżone wersje kolejnych hitów sprzed 20 lat. Więcej informacji już wkrótce!

Co myślisz?

Napisane przez iadmin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

2

Trzeci singiel „7 DAM” z nadchodzącego albumu „WIRTUOZ” – nowy hit od Zeamsone

Bletka Przejmuje Ster: Nowy Utwór “STER”