w

Premiera albumu OKI “ERA47”: “Agent47” już dostępny!

OKI jako “Agent47”. Premiera albumu “ERA47” w piątek 7 czerwca!

“Hit za hitem mordo, jestem hit-manem” – te słowa OKI-ego doskonale oddają jego najnowszy singiel “Agent47”. Utwór ten to prawdziwa perełka, która z pewnością zapowiada, że album “ERA47” będzie jednym z najbardziej wyczekiwanych projektów muzycznych tego roku.

Wyczekiwana premiera “ERA47”

Nie ma wątpliwości, że “ERA47” to jeden z najbardziej oczekiwanych albumów 2024 roku. Już w preorderze zdobył platynowy nakład i wszystko wskazuje na to, że niebawem uzyska status podwójnej platyny. Ta sytuacja nie jest zaskakująca, biorąc pod uwagę sukces poprzedniego albumu OKI-ego, “PRODUKT47”, który ustawił poprzeczkę bardzo wysoko. OKI skutecznie podgrzewał atmosferę oczekiwania, a finalny efekt jego pracy poznamy już za tydzień. Tymczasem zapraszamy do posłuchania najnowszego singla, który jest ostatnim teaserem przed premierą.

“Agent47” – ostatni przedpremierowy singiel

“Agent47” to już ostatni przedpremierowy singiel z nadchodzącego albumu “ERA47”. Oficjalnym wydawcą płyty, która ukaże się 7 czerwca, jest 2020 label. Za muzykę ponownie odpowiada @atutowy, a twórcami teledysku są Marcin Kuciński i 47.

Najnowszy album OKI-ego: co warto wiedzieć?

“ERA47” to najnowszy solowy album OKI-ego, który zapowiada się na projekt bezprecedensowy pod względem rozmachu, muzycznej jakości i dbałości o każdy detal. Wersja CD zamówiona w preorderze została wzbogacona o tajemniczy 4rtefak7, którego szczegóły poznamy już wkrótce. Zamówienia można składać pod adresem www.era47.com.

Podsumowanie

Premiera albumu “ERA47” już 7 czerwca! OKI zapowiada, że będzie to muzyczne wydarzenie roku, a najnowszy singiel “Agent47” tylko to potwierdza. Nie przegapcie tego wyjątkowego momentu w polskiej muzyce rapowej.

Co myślisz?

Napisane przez iadmin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

THE FALL GUY – Recenzja filmu Davida Leitcha

2

Malik Montana i 2T4 prezentują singiel „Czeski Plastik”!