w ,

Powrót Legend: Masta Ace i Marco Polo w Polsce!

Masta Ace i Marco Polo powracają do Polski!

Sezon koncertowy rozkwita, a dla miłośników klasyków rapu nadchodzi wyjątkowy czas. W trakcie trwającej trasy koncertowej po Polsce swoje występy zapowiedzieli Masta Ace i Marco Polo!

Trasa koncertowa:

  • 14 czerwca – Warszawa (Progresja)
  • 15 czerwca – Kraków (Klub Spotkań Poczta Główna)
  • 16 czerwca – Gdańsk (Drizzly Grizzly)

Masta Ace: Legenda Trwa

Kariera Masta Ace’a trwa już ponad trzy dekady. Od debiutanckiego albumu “Take a Look Around” z 1990 roku po kultowe wydawnictwa takie jak “Disposable Arts” czy “A Long Hot Summer”, Ace nieustannie udowadnia swoje mistrzostwo. Inspiracją dla wielu, m.in. Eminema czy Nasa, Masta Ace wciąż dostarcza nam nowych opowieści w formie albumów.

Marco Polo: Mistrz Boombapu

Marco Polo, wirtuoz MPC i król boombapowych brzmień, również nie potrzebuje przedstawienia. Polskich fanów na pewno ucieszy fakt, że współpracował z O.S.T.R., co zaowocowało albumem roku 2015 w Polsce – “Kartagina”. Wspólnie z Masta Ace’em stworzyli klasyczne hity takie jak “Nostalgia” czy “Glory (Finish Hard)”.

Richmond Hill: Nowy Album, Nowe Brzmienia

Panowie wracają do Polski z nowym, wspólnym albumem “Richmond Hill”. Zapowiada się prawdziwa muzyczna uczta, podczas której usłyszymy zarówno stare klasyki, jak i świeże brzmienia.

Masta Ace i Marco Polo i Goście Specjalni

Występy uświetnią nie mniej zacni goście. Oprócz Ace’a i Marco, na scenie pojawią się Stricklin, Zac Ivie, a także legendy polskiego podwórka: DJ 600V, Eldo oraz Daniel Drumz!

Bilety i Organizacja

Organizatorem warszawskiego i gdańskiego koncertu jest BIG IDEA GROUP, a krakowskiego – Bombing Rap Attack. Bilety dostępne są poprzez Tixyapp (Warszawa, Gdańsk) lub przez Going (Kraków).

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia! Artyści obiecują niezapomniane koncerty, pełne energii, jak i również doskonałej muzyki!

Co myślisz?

Napisane przez adam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

The Old Oak

“The Old Oak” Kena Loacha: Film o Empatii w Obliczu Konfliktu

Sztoss

Sztoss wraca z chwytliwym singlem “Jak Co Noc”