w

O.S.T.R. z nowym preorderem i zaskakującą współpracą

O.S.T.R. i Muzeum II Wojny Światowej: Rewolucyjna Podróż do Lat 20. XX Wieku

O.S.T.R. we współpracy z Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, przygotował album przenoszący słuchaczy w czasy międzywojnia. Ten wyjątkowy projekt muzyczny, zanurzony w atmosferze historycznych wydarzeń i kultury epoki, stanowi niezwykłe doświadczenie dla fanów muzyki i historii. 31 maja, w dniu premiery albumu, odbędzie się również wyjątkowy koncert, podczas którego artyści zaprezentują ten niezwykły materiał na żywo. To wydarzenie będzie miało miejsce w ramach Festiwalu Kultury Utraconej, który pozwoli publiczności na pełne zanurzenie się w magicznej atmosferze lat dwudziestych XX wieku.

Album XX: Odeszła Opowieść o Lat 20.

“Album XX” to podróż w czasie do lat dwudziestych ubiegłego wieku. Poprzez pryzmat O.S.T.R., słuchacze będą mieli okazję doświadczyć ówczesnej kultury, sztuki, a także rozwoju życia nocnego, kina i muzyki. Album zaoferuje charakterystyczne wielopoziomowe brzmienia, przeplatane jazzem oraz instrumentami epoki, jak i również teksty utworów urozmaicone zostaną charakterystycznymi dla tamtych czasów zwrotami.

O.S.T.R.

Opowieść o Tamtych Czasach

“Album XX” to nie tylko zbiór utworów, to opowieść o ludziach i życiu tamtych czasów. To lekcja historii, którą nie znajdziesz w książkach. Premiera tego wyjątkowego dzieła zapowiada się jako muzyczne wydarzenie, które zaskoczy i poruszy fanów, przenosząc ich w magiczny świat dwudziestolecia międzywojennego, gdzie dźwięki i słowa stają się mostem między przeszłością a teraźniejszością, a także odkrywa nowe aspekty tej fascynującej epoki.

O.S.T.R. Pierwszy Singiel: “Kercelak”

Dziś światło dzienne ujrzał pierwszy singiel z albumu XX pt. “Kercelak”. Ten dynamiczny utwór stanowi zaledwie wstęp do bogatego muzycznego świata lat dwudziestych, jaki przygotował O.S.T.R. Całość albumu, pełna nostalgicznych dźwięków i historycznych odniesień, będzie również dostępna na platformach streamingowych od 31 maja. To niezwykła okazja dla fanów muzyki, by sięgnąć po ten unikatowy zapis dźwiękowej podróży w czasie i przestrzeni.

O.S.T.R. Premierowy Koncert

Również 31 maja, w Muzeum II Wojny Światowej odbędzie się wyjątkowy koncert premierowy. Podczas tego wydarzenia O.S.T.R. wykona wszystkie utwory z albumu XX. To niepowtarzalna okazja, by na własne oczy i uszy doświadczyć magicznej podróży do lat dwudziestych. Podczas koncertu na żywo będzie można odkryć ich dźwięki, zapachy i emocje w niepowtarzalnej atmosferze.

Co myślisz?

Napisane przez adam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Central Cee i Lil Baby

Central Cee łączy siły z Lil Baby

Bring Me The Horizon

Witajcie w erze „NeX GEn” Bring Me The Horizon