w

OG Olgierd. Ile przesiedział, co trzymał w domu i dlaczego jest tak genialny?



ejże wołają nie pamiętam już co sie dawalo do opisu dodam jeszcze mala opowiesc Wsiadam do drezyny, mówię na Tower …

source

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

    NOWA PŁYTA SCHAFTERA TO WOŁANIE O POMOC?

    @wlodi_osad & @erosick1 i ich nowy album „RESZTY NIE TRZEBA” na podium najczęści…