w

Nizioł z nowym singlem „Obłuda” zapowiada album „Stary Wyga”

Nizioł wywołuje silne emocje nowym singlem „Obłuda”

Nizioł znany z tworzenia muzyki, która nie tylko porusza, ale również zmusza do głębszych refleksji, ponownie dostarcza silnych emocji swoim najnowszym singlem „Obłuda”. Ten wyjątkowy utwór stanowi zaledwie fragment jego nadchodzącego albumu „Stary Wyga”, który oczekiwany jest z wielkim zainteresowaniem przez fanów i krytyków. Premiera tego długo wyczekiwanego dzieła sztuki muzycznej zaplanowana jest na 31 maja, a już teraz można odczuć dreszczyk emocji, jaki przyniesie słuchaczom.

Współpraca z Ostrym Bezimienni i Darią

W utworze „Obłuda” oprócz Nizioła usłyszymy również Ostrego Bezimienni oraz Darię, która wcześniej pojawiła się w innym promującym singlu „Rosnę w siłę”. Ta doskonale dobrana kombinacja artystów tworzy dynamiczny duet, który nie tylko dodaje utworowi unikalnego brzmienia, ale także wzbogaca jego treść o dodatkową głębię i emocjonalny przekaz, sprawiając, że słuchanie staje się niezapomnianym doświadczeniem.

Kolejne single promujące album „Stary Wyga”

Oprócz „Obłudy” i „Rosnę w siłę”, artysta wypuścił także trzeci singiel „Łachudry”, który już teraz podbija serca fanów. W tym utworze gościnnie wystąpili Bonus RPK oraz Dudek P55, co tylko podkreśla wielowymiarowość i wszechstronność talentu Nizioła oraz jego zdolność do współpracy z innymi wybitnymi artystami. Każdy z tych singli stanowi zapowiedź tego, czego możemy spodziewać się na nadchodzącym albumie, obiecując emocjonującą podróż przez różnorodne style i tematykę.

Pełna tracklista albumu „Stary Wyga”

Artysta ujawnił pełną tracklistę albumu „Stary Wyga”, dając fanom smakowity przegląd tego, co ich czeka. Każdy utwór obiecuje unikalną historię, która zacieśni więź między nim a publicznością, tworząc niezapomniane emocjonalne przeżycia.

1. Nizioł ft. Darya, Pawko – Rosnę w siłę prod. BRE.beats
2. Nizioł ft. Ryfa Ri, Śliwa, Dj Gondek – My a Wy prod. Szwed Swd
3. Nizioł – Było minęło prod. Flame/Szwed Swd
4. Nizioł ft. Fidżi – Skrajności prod. Flame/Szwed Swd
5. Nizioł ft. Ostry Bezimienni, Darya – Obłuda prod. Flame/Szwed Swd
6. Nizioł ft. Fidżi, Egon – Czyste sumienie prod. Szwed Swd
7. Nizioł ft. Bonus RPK, Dudek P56, Dj Gondek – Łachudry prod. Czaha/Szwed Swd
8. Nizioł ft. Kaczy Proceder – Za ramię prod. Szwed Swd
9.⁠ Nizioł ft. Profus PPZ – Moment prod. BassVandalz
10. Nizioł ft. Parol, Buśka, Dj Gondek – Obrotniacha prod. Bassvandalz
11.⁠ ⁠Dobry Dzieciak & Czerwin & Nizioł – Uwolnić Bonusa rmx prod. Bassvandalz
12.⁠ ⁠Nizioł – Ciężki temat prod. Morfix/Szwed Swd

Premiera albumu „Stary Wyga” już wkrótce

Premiera długo oczekiwanego albumu „Stary Wyga” już niebawem – 31 maja. Jeśli jesteście ciekawi tego, co przygotował artysta, to warto być na bieżąco! Na stronie Preorder.pl znajdziecie więcej szczegółów na temat projektu oraz możliwość zamówienia w przedsprzedaży. Nie przegap okazji, by być jednym z pierwszych, którzy wezmą udział w muzycznej podróży w świat emocji i głębi, jakie oferuje Nizioł w swoim najnowszym dziele!

Zamów album „Stary Wyga”

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem albumu „Stary Wyga”, możecie to zrobić pod tym linkiem: Album „Stary Wyga” na Preorder.pl. Artysta kontynuuje swoją muzyczną podróż, dostarczając fanom utworów pełnych emocji i refleksji. „Obłuda” to tylko przedsmak tego, co czeka nas na pełnym albumie „Stary Wyga”.

Co myślisz?

Napisane przez adam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Magiera i BSK

Magiera i BSK łączą siły w kawałku “Zbuntowani”

Settling Down

Dlaczego „Settling Down” to film, który musisz zobaczyć?