w ,

Mielzky i Pers zapraszają “Do Tańca i Do Różańca”

Premiera Wspólnego Albumu Trójmiejskich Raperów: “Do Tańca i Do Różańca”

Trójmiejska scena muzyczna znów daje o sobie znać! Po wielkim sukcesie “I JEST TO MOŻLIWE mixtape” zeszłego roku, który był dziełem wspólnym duetu Dwa Sławy, The Returners, Mielzky’ego i Persa, dwaj ostatni postanowili kontynuować swoją muzyczną podróż. Efektem ich współpracy jest album “Do Tańca i Do Różańca”, który właśnie ujrzał światło dzienne pod szyldem wytwórni 2020.

Mielzky i Pers Historia Przyjaźni i Współpracy

Mielzky i Pers to nie tylko wybitni artyści, ale także długoletni przyjaciele, których muzyczne ścieżki nieustannie się przecinają. Od Fyrtla, przez UNDĘ, aż po wspomniany wcześniej mixtape, ich drogi artystyczne splatały się niejednokrotnie. Dlatego też zdecydowali się na połączenie sił w wyjątkowym projekcie, który jest naturalną konsekwencją ich muzycznej współpracy.

Mielzky i Pers

Wnioski Muzyczne

“Do Tańca i Do Różańca” to zestaw szesnastu premierowych utworów, których muzyka stworzona została przez Marcela, a także jedna produkcja od The Returners. Tytuł albumu doskonale oddaje jego różnorodność – od momentów pełnych śmiechu, przez refleksyjne chwile, aż po gorące i zimne emocje. To prawdziwe muzyczne doświadczenie, którego nie zapewni żaden inny duet na polskiej scenie rapowej.

Premiera i Dostępność

Album “Do Tańca i Do Różańca” właśnie trafił do fanów, a wydawcą jest oczywiście renomowana wytwórnia 2020 label. Fani, którzy pragną mieć fizyczny egzemplarz płyty, mogą zamawiać go na oficjalnej stronie www.dotancaidorozanca.com.

Mielzky i Pers Trasa Koncertowa

Jeśli nie możesz się doczekać, aby usłyszeć te utwory na żywo, to masz szczęście! W czerwcu rusza oficjalna trasa koncertowa “Do Tańca i Do Różańca”. Mielzky i Pers odwiedzą Wrocław, Kraków, Poznań, Warszawę i Gdańsk, przynosząc swoje najnowsze utwory bezpośrednio do swoich fanów. Szczegółowy harmonogram oraz bilety są dostępne na stronie bileterii Going goingapp.pl/wydarzenie/gruby-mielzky-x-pers-do-tanca-i-do-rozanca.

Podsumowanie

Premiera albumu “Do Tańca i Do Różańca” to wydarzenie, na które czekali wszyscy fani rapu w Polsce. Połączenie talentów Mielzky’ego i Persa to gwarancja wyjątkowego muzycznego doświadczenia, które z pewnością zostanie docenione przez fanów zarówno w kraju, jak i za granicą. Nie przegap okazji, aby poznać ten unikalny album i uczestniczyć w emocjonującej trasie koncertowej!

Co myślisz?

Napisane przez adam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Claude

Claude powraca z kolejnym przebojem

Madame Web

Dlaczego “Madame Web” To Filmowa Katastrofa