w ,

Mielzky i Pers z przedpremierowym “WWP”.

Premiera Płyty “Do Tańca i Do Różańca” Już 17 Maja!

Już niedługo fani rapu w Polsce będą mieli okazję doświadczyć nowego dzieła muzycznego od Mielzky’ego i Persa. Premiera ich najnowszej płyty “Do Tańca i Do Różańca” odbędzie się 17 maja. Ostatni przedpremierowy singiel daje wgląd w to, czego można się spodziewać po tej wyjątkowej produkcji. Ta długo wyczekiwana premiera zapowiada się jako wydarzenie, które nie tylko zadowoli fanów, ale także zdobędzie uznanie wśród krytyków i znawców polskiej sceny muzycznej.

Unikalne Studio Twórcze: Domowe Studio na Kółkach

Klip do najnowszego utworu, stworzony przez Szerszenia, przenosi nas do tzw. “domku” – wyjazdowej pracowni, gdzie Mielzky i Pers wspólnie pracowali nad płytą. Choć nazwa “domku” może sugerować trudy i znoje, to atmosfera w studio była pełna pozytywnych i konstruktywnych emocji. To miejsce, gdzie artystyczna kreatywność łączyła się z zaangażowaniem i współpracą, tworząc niepowtarzalną atmosferę inspiracji i pasji.

Mielzky i Pers Wyjątkowy Mikroklimat i Goście na Wideo

Na teledysku można zobaczyć nie tylko Mielzky’ego i Persa, ale także ich gości i zaprzyjaźnionych artystów, w tym słyszalny w cutach duet The Returners. To właśnie Marcel Pers odpowiada za muzykę do “WWP”, a całość tworzy unikalny vibe, który trudno znaleźć gdzie indziej w polskim rapie. Wizualna i dźwiękowa mieszanka tworzy niezwykłe doświadczenie dla fanów, wnosząc nowe elementy i świeżość do kultury hip-hopowej.

Do Tańca i Do Różańca: Czego Dusza Zapragnie

Album “Do Tańca i Do Różańca” to szesnaście premierowych utworów z muzyką Marcela oraz jedna produkcja od The Returners. Tytuł mówi sam za siebie, oferując mieszankę śmiechu, płaczu, upału i chłodu, święta, a także codzienności. To wszystko podlane unikalnym vibe, który odróżnia ten duet od innych. Każdy utwór na płycie to jak inny kawałek układanki, tworzący razem pełny obraz emocji i doświadczeń.

Premiera i Preorder

Oczywiście, wydawcą płyty jest 2020 label, znany z wspierania innowacyjnych projektów muzycznych i promowania artystów z unikalnym podejściem do tworzenia. Ich zaangażowanie może zapewnić albumowi dodatkowy rozgłos i wsparcie. Na stronie www.dotancaidorozanca.com dostępny jest preorder wzbogacony o dodatkową płytę niedostępną w regularnej sprzedaży. Zapewnia on fanom nie tylko dostęp do nowego albumu, lecz także ekskluzywne bonusy i dodatkową zawartość.

Do Tańca i Do Różańca

Mielzky i Pers Trasa Koncertowa: Do Tańca i Do Różańca

Po premierze płyty, w czerwcu ruszy oficjalna trasa koncertowa “Do Tańca i Do Różańca”. Mielzky i Pers odwiedzą kolejno Wrocław, Kraków, Poznań, Warszawę i Gdańsk. Szczegółowy harmonogram i bilety są dostępne na stronie bileterii Going goingapp.pl/wydarzenie/gruby-mielzky-x-pers-do-tanca-i-do-rozanca. Premiera “Do Tańca i Do Różańca” obiecuje być wydarzeniem nie tylko dla fanów Mielzky’ego i Persa, ale dla całej polskiej sceny rapowej. Oczekujcie na unikalne brzmienie, energetyczne występy na koncertach i emocje, które tylko ta dwójka potrafi dostarczyć!

Co myślisz?

Napisane przez adam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Avril Lavigne

Niespodzianka dla fanów Avril Lavigne

My Heart is That Eternal Rose

My Heart is That Eternal Rose: arcydzieło Patricka Tama