w

MGK zaprasza fanów na przejażdżkę po wnętrzu jego umysłu

Nowy singiel „BMXXing” już dostępny

W sieci pojawił się nowy singiel MGK zatytułowany „BMXXing”. Artysta zabiera w nim fanów na przejażdżkę do wnętrza swojego umysłu. Wyreżyserowany przez Sama Cahilla teledysk towarzyszący premierowemu utworowi pokazuje przywiązanie MGK do BMX-ów i skateboardingu, oddając jednocześnie hołd reprezentantom obu społeczności.

Zręczne gry słowne w „BMXXing”

„BMXXing” przynosi kilka zręcznych gier słownych. „Bóg wie, że to była ciężka jazda jak u DMX-a” to naturalnie nawiązanie do zmarłego przed trzema laty rapera DMX-a. Z kolei „Najbliżej posiadania dolarów byłem, gdy miałem 50 centów, ale tym piórem zabiłem wielu facetów” jest oczywistym zwrotem w kierunku 50 Centa. Nowy kawałek MGK to jednak nie tylko zabawne punchline’y, ale także opowieść o bólu i szczerości.

Odpowiedź na wezwanie fanów

Kawałek „BMXXing” jest też odpowiedzią na wezwanie fanów do dostarczenia im „letnich wibracji”. MGK nie zawodzi i dostarcza energetyczny utwór idealny na ciepłe dni, który z pewnością zagości na niejednej letniej playliście.

Współpraca z Trippie Redd

W marcu MGK i Trippie Redd wypuścili wspólny projekt „genre: sadboy”. Pełne klimatów emo wydawnictwo zawiera m.in. single „beauty” i „lost boys”. Artyści promowali materiał koncertami w Nowym Jorku i Ohio, udowadniając, że należą do najlepszych duetów na scenie.

Podsumowanie

Nowy singiel „BMXXing” to nie tylko ukłon w stronę fanów BMX-ów i skateboardingu, ale także szczera opowieść pełna emocji i gry słów, które na długo zostaną w pamięci słuchaczy. MGK ponownie udowadnia, że jest artystą wszechstronnym, który potrafi dostarczyć zarówno zabawne, jak i poruszające treści.

Co myślisz?

Napisane przez iadmin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Kronkel Dom daje wybór: „ALBO CUZI ALBO ZDRAJCA”!

Nowy singiel Dixon37: “Made In Poland”