w

Malik Montana i 2T4 prezentują singiel „Czeski Plastik”!

Nowy Singiel w Kolaboracji z 2T4

Po kilku utworach stworzonych we współpracy z zagranicznymi artystami, Malik Montana wraca na lokalne podwórko i publikuje nowy singiel z pochodzącym ze Śląska raperem 2T4. Efektem tej kooperacji jest „Czeski Plastik”, który jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych, a teledysk do niego można obejrzeć na kanale GM2L TV na YouTube.

Unikalne Połączenie Sił

Malik Montana niezbyt często współpracuje z polskimi artystami, ale kiedy już się to dzieje, zawsze są to nietuzinkowe połączenia. Tym razem lider GM2L połączył siły z 2T4, przedstawicielem ulicznego nurtu rodzimego rapu. Ich wspólny kawałek „Czeski Plastik” to prawdziwa mieszanka wybuchowa.

Agresywny Bit i Charyzmatyczne Linijki

Utwór, skomponowany przez OLEK i Pierun, charakteryzuje się agresywnym bitem, ostrymi i charyzmatycznymi linijkami, które wprowadzają słuchacza w wyjątkowy klimat. Teledysk do „Czeski Plastik” jest trudny do opisania – trzeba go po prostu zobaczyć.

Dostępność w Serwisach Streamingowych

„Czeski Plastik” jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych, co umożliwia fanom Malika Montany i 2T4 łatwy dostęp do ich najnowszej produkcji. Sprawdźcie ten kawałek już teraz i przekonajcie się, jak wygląda współpraca dwóch wyjątkowych artystów na polskiej scenie rapowej.

Co myślisz?

Napisane przez iadmin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Premiera albumu OKI “ERA47”: “Agent47” już dostępny!

2

Trzeci singiel „7 DAM” z nadchodzącego albumu „WIRTUOZ” – nowy hit od Zeamsone