w

Livka dołącza do grona artystów Spotify RADAR Polska 2024 i prezentuje swoje „Fake ID”!

Livka, obiecująca artystka z Polski, właśnie dołączyła do prestiżowego grona artystów Spotify RADAR Polska 2024, prezentując swoje najnowsze dzieło muzyczne, singiel „Fake ID”. Zanim opowiemy o tym, co przyniosło życie na scenie muzycznej, warto przyjrzeć się jej dotychczasowym osiągnięciom.

Sukcesy i DebiutLivka szybko zdobyła popularność dzięki debiutanckiemu singlowi oraz udziałowi w prestiżowych wydarzeniach muzycznych takich jak Next Fest oraz trasa koncertowa zespołu LemOn. Jej muzyka zyskała ponad 1,5 miliona streamów na Spotify, a na TikToku zgromadziła ponad ćwierć miliona obserwatorów.

„Fake ID” – Nowy Singiel„Fake ID” to taneczny i przewrotny utwór, który powstał w reakcji na osobiste doświadczenia artystki. Livka opisuje, że inspirację do stworzenia piosenki czerpała z muzyki takich artystów jak The Weeknd i BENEE, co nadało jej utworowi charakterystyczną atmosferę.

Koncepcja i KolaboracjaSingiel został stworzony we współpracy z Leonem Krześniakiem, znanym producentem, który wcześniej pracował nad debiutanckim singlem Livki oraz „origami”. Dla artystki praca nad „Fake ID” była istotnym krokiem w rozwoju jej muzycznego stylu, eksperymentującym z nowymi brzmieniami i inspiracjami związanymi z muzyką Tate McRae.

Przyszłość i PerspektywyLivka obiecuje dalsze ciekawe inicjatywy, które można śledzić na jej profilach na Instagramie i TikToku. Jej osobowość, poczucie humoru oraz wrażliwość artystyczna w połączeniu z innowacyjnym podejściem do tworzenia muzyki, zapowiadają, że może ona stać się ważnym graczem na polskiej scenie muzycznej.

Zapraszamy do odkrywania „Fake ID” oraz śledzenia kariery Livki na Spotify i innych platformach streamingowych. To tylko początek jej muzycznej podróży, która z pewnością przyniesie wiele emocji i inspiracji dla fanów muzyki.

Za aktualnościami i nowościami związanymi z Livką i jej muzyką można śledzić na jej profilach społecznościowych oraz na Spotify RADAR Polska 2024.

Napisane przez iadmin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

    LL COOL J zapowiada pierwszy album od ponad dekady

    Victor Ray Prezentuje EP-kę „i tried”