w

Kuqe 2115 i Bambi z nowym singlem! „Zostań, proszę” już dostępny

Wspólny projekt gwiazd

Kuqe 2115, reprezentant 2115 Label, połączył siły z popularną polską raperką, Bambi, tworząc nowy singiel „Zostań, proszę”. To nie tylko kolejna piosenka, ale prawdziwe wydarzenie na polskiej scenie muzycznej.

Premiera na koncercie Bambi

Pierwsze dźwięki utworu mogli usłyszeć uczestnicy kwietniowego koncertu Bambi w Warszawie, gdzie Kuqe 2115 pojawił się jako gość specjalny, wykonując premierowo wspólny kawałek na żywo.

Teledysk i streaming

Premiera utworu była długo oczekiwana, a pierwsze informacje o współpracy pojawiły się już w drugiej połowie czerwca na mediach społecznościowych. Teraz „Zostań, proszę” jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych, a teledysk można obejrzeć na kanale 2115 Label na YouTube.

Dedykowany merch

Z okazji premiery singla powstała limitowana kolekcja merchu, którego przedsprzedaż rozpoczyna się dziś o godzinie 15:00. Kolekcja koszulek z napisem „łobuz kocha najbardziej” w trzech kolorach: białym, czarnym i różowym, jest efektem współpracy 2115 Label z Dominiką Ciemięgą, znaną jako @ciemiega_trash_couture. Produktów będzie można zamawiać jedynie przez tydzień.

Drugi singiel Kuqe 2115

„Zostań, proszę” to drugi singiel promujący solowy album Kuqe 2115. Po premierze „intro do płyty mojego życia” w połowie czerwca, fanów artysty czeka niezwykle emocjonujący czas.

Bądźcie na bieżąco, bo to dopiero początek! Oczekujcie więcej niespodzianek od Kuqe 2115 i jego współpracowników z 2115 Label.

Sponsorem wpisu jest właściciel witryny pojemnik.net.pl – pojemniki metalowe

Co myślisz?

Napisane przez iadmin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

    2

    Zeamsone Prezentuje Singiel „Polityka Dzielnicy” – Realia Polskich Osiedli

    Kazior gra w „Otwarte Karty”! Nowy singiel już dostępny