w

Kubi Producent znów łączy siły ze Szpakiem i odpala przedsprzedaż albumu!

Kubi Producent i Szpaku: Legendarne Duo Polskiego Rapu

Kubi Producent i Szpaku to duet, o którym śmiało można powiedzieć, że zapisał się na kartach historii polskiego rapu. Artyści stworzyli razem dwa długogrające albumy i współpracują blisko od kilku lat. Nie dziwi więc fakt, że to właśnie Szpaku pojawił się gościnnie w singlu „Pusty pokój, ale płyty diamentowe”, który zapowiada nadchodzący drugi solowy album producencki Kubiego Producenta.

Nowy Singiel i Przedsprzedaż Albumu

Wraz z premierą kawałka wystartowała przedsprzedaż płyty pt. „Sen, którego nigdy nie miałem”, która ukaże się 23 sierpnia 2024 roku. Swoją drugą płytę producencką Kubi Producent zapowiedział już ponad rok temu, gdy zaprezentował słuchaczom singiel „Więcej Życia”, do którego zaprosił Bedoesa… i Szpaka.

Kolejne Utwory z Projektu

W międzyczasie ukazały się jeszcze dwa utwory z tego projektu: „Woda Księżycowa”, w której gościnnie udzielili się bambi, Fukaj i stickxer – obecnie najpopularniejszy polski kawałek na Spotify – oraz „Mroczna Komnata” z Waimą, Zeamsone i Young Leosią. Dziś do sieci trafił kolejny singiel promujący to wydawnictwo – w niezwykle osobistym i przepełnionym emocjami utworze „Pusty pokój, ale płyty diamentowe” obok Szpaka wystąpił zespół Tulia.

Premiera Albumu „Sen, którego nigdy nie miałem”

Album „Sen, którego nigdy nie miałem” ukaże się 23 sierpnia 2024 roku. Na wydawnictwo składa się aż 13 utworów, głównie z udziałem artystów sceny rapowej. Za oprawę wizualną odpowiada PWEE3000, z kolei autorem zdjęcia okładkowego jest Marccelo Gąska.

Zamów Album Już Teraz

Płytę już teraz można zamówić w przedsprzedaży na stronie https://kubiproducent.pl. To idealna okazja, aby zapewnić sobie egzemplarz tego wyjątkowego albumu przed oficjalną premierą. Nie przegap tej szansy i dołącz do grona fanów oczekujących na to niezwykłe wydawnictwo!

Co myślisz?

Napisane przez iadmin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Eminem Wzmacnia Klasyczny “Without Me” w Nowym Singlu “Houdini”

THE FALL GUY – Recenzja filmu Davida Leitcha