w

Kazior gra w „Otwarte Karty”! Nowy singiel już dostępny

Pochodzący ze Szczecina raper Kazior, związany z grupą GM2L, przygotował dla swoich fanów nowy utwór, którym zapowiada nadchodzący solowy album. Singiel „Otwarte Karty” jest już dostępny w serwisach streamingowych. Autorem bitu jest Syru.

Nowy singiel zapowiada solowy album

Kazior, przedstawiciel ulicznego nurtu w polskim rapie i członek kolektywu GM2L, powraca z nowym singlem „Otwarte Karty”. Utwór ten jest przedsmakiem nadchodzącego solowego albumu, który ma ukazać się w 2024 roku. Raper ma na swoim koncie już dwa solowe długogrające projekty i regularnie dostarcza swoim fanom nowości.

Współpraca z Syru

„Otwarte Karty” to już piąty solowy utwór Kaziora w tym roku i kolejny, który powstał we współpracy z Syru. Producent ten jest doskonale znany wszystkim aktywnym obserwatorom rodzimej sceny rapowej. Wspólne projekty Kaziora i Syru zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem, a nowy singiel nie jest wyjątkiem.

Dostępność w serwisach streamingowych

Singiel „Otwarte Karty” jest dostępny we wszystkich popularnych serwisach streamingowych. Fani Kaziora mogą już teraz posłuchać nowego utworu i przygotować się na więcej muzycznych niespodzianek, które raper planuje w nadchodzących miesiącach.

Co myślisz?

Napisane przez iadmin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Kuqe 2115 i Bambi z nowym singlem! „Zostań, proszę” już dostępny

    Kendrick Lamar opublikował klip do „Not Like Us”