w

Hanafi debiutuje albumem „3:33”!

31 maja 2024 – ważna data dla Hanafiego

Ostatni dzień maja 2024 roku z pewnością będzie ważną datą w życiu Hanafiego, 24-letniego rapera pochodzącego z Leszna. Do sieci właśnie trafił jego debiutancki album „3:33”, wydany pod szyldem Gaja Hornby Records we współpracy z Sony Music Entertainment Poland. Wydawnictwo jest już dostępne we wszystkich serwisach streamingowych, a na kanale artysty na YouTube ukazał się teledysk do singla „Toxic”.

Kim jest Hanafi?

Hanafi to nietuzinkowa postać na rodzimej scenie muzycznej. Po kilku latach spędzonych w podziemiu, w 2022 roku związał się z Gaja Hornby Records, by z początkiem 2023 roku rozpocząć promocję solowych singli. Na przestrzeni ostatniego roku ukazały się utwory stworzone m.in. we współpracy z Matheo, Kacezetem i Chrisem Carsonem, a sam Kacezet odpowiada za całościowe brzmienie debiutanckiego albumu Hanafiego.

Podróż przez emocje w „3:33”

W „3:33” Hanafi zabiera słuchaczy w podróż po trudnym świecie swoich doświadczeń. To opowieść o wzlotach i upadkach, z którą każdy z nas może się utożsamić. Debiutancki album artysty przeprowadza nas przez każdą możliwą do odczucia emocję, powstał naturalnie i dojrzewał wraz z autorem.

Miłość i samotność jako główne motywy

Na pierwszy plan w albumie „3:33” zdecydowanie wysuwa się wątek miłości – do samej siebie i tej, którą próbujemy dzielić się z innymi, często nieudolnie. Z kolei samotność przedstawiona jest przez Hanafiego jako przekleństwo i błogosławieństwo, czasem jednocześnie.

Styl muzyczny Hanafiego

Cała historia utrzymana jest w ramach współczesnego rapu i R&B, a Hanafi płynnie porusza się między gatunkami i nurtami. Ten album to zdecydowany powiew świeżości na rodzimej scenie urbanowej, Hanafi jawi się na nim jako newcomer, którego zdecydowanie warto mieć na oku.

Dostępność albumu „3:33”

Album jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych, a teledyski do wybranych singli można obejrzeć na kanale artysty na YouTube.

Podsumowanie

Debiutancki album Hanafiego „3:33” to muzyczna podróż pełna emocji, które z pewnością znajdą odbicie w sercach słuchaczy. Ten młody artysta z Leszna już teraz pokazuje, że jest jednym z najbardziej obiecujących talentów na polskiej scenie muzycznej.

Co myślisz?

Napisane przez iadmin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

slowez patrzy na świat przez „ULTRAFIOLET”!

Margaret Zaskakuje Fanów Niespodzianką z Okazji Dnia Dziecka!