w

Epis ogłasza premierę swojego najnowszego solowego projektu!

Epis powraca z nowym singlem “Hart”!

Po ponad rocznej przerwie Epis, znany z zespołu DYM KNF, wraca z nowym, solowym utworem, który prezentuje jako tytułowy singiel! To długo oczekiwany powrót artysty, który budzi ogromne zainteresowanie wśród fanów. Po tak długim okresie ciszy, nowa muzyka Episa jest jak oddech świeżego powietrza dla jego wiernych słuchaczy. Osoby, które nie mogą doczekać się nowych brzmień i inspiracji płynących z twórczości tego utalentowanego muzyka, z pewnością zachwycą się jego najnowszymi dziełami.

Energia i Inspiracja

Nowy kawałek, “Hart”, stylistycznie nawiązuje do największych przebojów artysty z DYM KNF, jednocześnie eksplorując nowe muzyczne horyzonty. W utworze można wyczuć nie tylko znany charakterystyczny dla Episa drive i intensywność. Poza nimi pojawia się także głębsze, dojrzałe brzmienie, które wyraźnie świadczy o ewolucji artysty. “Hart” nie tylko pochłania słuchacza swoją energią, ale również niesie ze sobą inspirujące przesłanie, zmuszając do refleksji nad życiem i światem. Za produkcję singla odpowiedzialny jest Phono CoZaBit, dobrze znany fanom Episa z jego wcześniejszych utworów. Ta współpraca zapowiada nie tylko wyjątkowy kawałek, ale również kontynuację artystycznego sukcesu. To potwierdza, że miłośnicy artysty nie będą zawiedzeni po przesłuchaniu “Hart”, a wręcz przeciwnie – mogą oczekiwać na kolejne emocjonujące i inspirujące utwory.

Słowa od Artysty

Epis podzielił się kilkoma słowami na temat nowego albumu, wyrażając swoje szczere emocje i wdzięczność wobec fanów. Mówił: “Przy każdej płycie zwykle pojawia się obszerny opis nowego dzieła. Tym razem, moi drodzy fani, nie będę się zbytnio rozpisywał na temat tego, co ma Was przekonać do mnie i mojej twórczości. Wiecie doskonale, jak wiele lat podążacie za mną oraz ile razy udało mi się uleczyć Wasze poranione dusze. Dziękuję Wam za to, że jesteście. Tak. Zamiast długich opisów, chciałbym Wam serdecznie podziękować! HART – MUZYKA OBRONI SIĘ SAMA! TO DLA WAS!” Te słowa stanowią nie tylko zapowiedź nowego albumu, ale także wyraz wdzięczności artysty wobec swojej wiernie wspierającej publiczności. To więcej niż tylko muzyka – to wzajemna więź i wsparcie między Episem a jego fanami.

Linki

Link do klipu: https://www.youtube.com/watch?v=9wwoCSMcqdk

Link do albumu: https://preorder.pl/epis-dym-knf

Co myślisz?

Napisane przez iadmin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ray Dalton z dumą prezentuje “ALL WE GOT”

KIZO PREZENTUJE NOWY SINGIEL “ULTRA”