w StandupEp. #13 – Niemiec płakał… przez iadmin 4 października, 2025, 4:35 pm Co myślisz? 1 Point Łapka w górę Łapka w dółPrzeglądaj i zarządzaj swoimi głosami na stronie Profilu UżytkownikaDodaj komentarzAnuluj pisanie odpowiedziTwój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz *Nazwa * Adres email * Witryna internetowa Zapamiętaj moje dane w tej przeglądarce podczas pisania kolejnych komentarzy.Dodaj komentarz Odpowiedz GIFem GIPHY App Key not set. Please check settings
GIPHY App Key not set. Please check settings