w

Eminem Wzmacnia Klasyczny “Without Me” w Nowym Singlu “Houdini”

Eminem niedawno zdradził fanom, że jego dwunasty album, “The Death of Slim Shady (Coup De Grâce)”, pojawi się tego lata. Legendarny raper dał nam wgląd w swoje nadchodzące dzieło, wypuszczając najnowszy singiel, “Houdini”.

Nawiązanie do Klasyki

Kawałek rozpoczyna się fragmentem rozmowy Eminema z jego wieloletnim menedżerem, Paulem Rosenbergiem. Rosenberg zdaje się być mniej niż zadowolony z tego, co dotąd usłyszał z albumu, mówiąc: “Hej Em, to Paul. Słuchałem nowego albumu. Powodzenia, jesteś zdany na siebie”.

W “Houdini” Eminem sięga po klasyczny singiel z 2002 roku, “Without Me”, rapując: “Zgadnij, kto wrócił, kto znów wrócił / Shady znów tu jest, powiedz znajomym”. Wyprodukowany przez współpracującego z Eminemem od lat Luisa Resto, “Houdini” zawiera cytaty z utworu “Abracadabra” Steve Miller Band i odniesienia do Megan Thee Stallion oraz jej znanego incydentu.

Teledysk i Powiązania z Przeszłością

Teledysk do “Houdini” jest bezpośrednim nawiązaniem do wspomnianego “Without Me”. Po wejściu przez tajemniczy portal z ery Eminema z 2002 roku widzowie są przenoszeni do przyszłości. Komiksowy klip zawiera gościnne występy takich artystów jak 50 Cent, Pete Davidson, Dr. Dre, Snoop Dogg i Alchemist, a także dwie wersje Eminema – współczesną i tę sprzed ponad dwóch dekad.

Tajemnice Nadchodzącej Płyty

Eminem dotąd oszczędnie ujawnia informacje dotyczące swojego nadchodzącego albumu. W marcu Dr. Dre zasugerował w programie Jimmy’ego Kimmela, że Eminem pracuje nad nową muzyką, a sam Dre jest zaangażowany w produkcję kilku utworów.

Podczas kwietniowego draftu NFL Eminem zapowiedział “The Death of Slim Shady (Coup De Grâce)”, udostępniając materiał zrealizowany w konwencji zwiastuna serialu kryminalnego. Nagranie sugerowało, że na nowym krążku artysta definitywnie pożegna się z towarzyszącym mu od lat alter ego. Kilka tygodni temu opublikował fałszywy nekrolog w “Detroit Free Press”, w którym pożegnał Slim Shady’ego.

Nadchodzący Album

Oczekiwania fanów wzmagają się wraz z kolejnymi zapowiedziami Eminema. Niecierpliwie czekamy na premierę “The Death of Slim Shady (Coup De Grâce)” oraz kontynuację legendarnego już dorobku rapera.

Co myślisz?

Napisane przez iadmin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

The Bear powraca: Co czeka nas w trzecim sezonie?

Kubi Producent znów łączy siły ze Szpakiem i odpala przedsprzedaż albumu!