w

Eminem łączy siły z BabyTronem i Big Seanem w nowym singlu „Tobey”

Raper ujawnił datę premiery albumu „The Death of Slim Shady (Coup De Grâce)”.

Nowy singiel po „Houdini”

Miesiąc po rewelacyjnie przyjętej premierze „Houdini”, pierwszym singlu z jego nowego albumu „The Death of Slim Shady (Coup De Grâce)”, Eminem prezentuje kolejną zapowiedź krążka – „Tobey”. Utwór, w którym gościnnie pojawiają się BabyTron i Big Sean z Michigan, pokazuje inną, ale równie znajomą stronę Eminema, znaną z „Houdini”.

Moc trójki raperów

Porywający, doskonale nawinięty tekst pokazuje wspólną moc trójki raperów. Oszczędny bit wyprodukowany przez Daniyela, Cole’a Bennetta, Johna Nocito, Car!tona i Marvy Ayy dodatkowo uwydatnia ten efekt. „Tobey” to prawdziwy pokaz umiejętności, który z pewnością zachwyci fanów.

Teaser i zapowiedź powrotu Slim Shady’ego

Eminem zapowiedział „Tobey” krótkim teaserem opublikowanym 29 czerwca w mediach społecznościowych. Raper przygotował tym samym fanów na powrót Slim Shady’ego w masce hokejowej. Singiel „Tobey” jest już dostępny na platformach streamingowych, a w piątek pojawi się wyreżyserowany przez Cole’a Bennetta teledysk.

Premiera albumu „The Death of Slim Shady (Coup De Grâce)”

Artysta zdradził, że jego zapowiedziany pod koniec kwietnia, wyczekiwany przez fanów 12. album „The Death of Slim Shady (Coup De Grâce)” ukaże się już 12 lipca. Pierwszym promującym go singlem był wspomniany „Houdini”, który z miejsca stał się międzynarodowym hitem, zajmując 1. miejsce na listach Billboard Global 200 i Streaming Songs, a także debiutując na 2. pozycji Hot 100.

Sukces „Houdini”

Piosenka „Houdini” obecnie znajduje się w pierwszej dwudziestce globalnych i amerykańskich list przebojów Spotify, ogólnoświatowej listy przebojów Apple Music oraz list przebojów radiowych Top 40 i Rhythmic. „Houdini” to najwyżej notowany singiel Eminema od czasu „The Monster” z 2013 r., a także jego pierwszy singiel w formacie Rock Radio. Utwór podbił szturmem także stacje radiowe w Polsce.

Co myślisz?

Napisane przez iadmin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Malik Montana i OG Enzo wjeżdżają z nowym singlem „911”!

    2

    Zeamsone Prezentuje Singiel „Polityka Dzielnicy” – Realia Polskich Osiedli