w

Claude powraca z kolejnym przebojem

Międzynarodowy sukces z „Ladada (Mes Dernier Mots)

Claude zadebiutował na międzynarodowej scenie muzycznej z energetycznym angielsko-francuskim utworem „Ladada (Mes Dernier Mots)”. Piosenka ta szybko zyskała popularność, osiągając imponujący wynik 51 milionów odtworzeń, co zapewniło jej status platynowego hitu. Holendersko-francuska wersja tej piosenki nie tylko podbiła serca słuchaczy, ale również zdominowała listy przebojów, zajmując 1. miejsce na holenderskiej liście Top 40 oraz Top 50 Spotify.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Claude Kmb (@claudekmb)

Globalne uznanie i liczne wyróżnienia

„Ladada (Mes Dernier Mots)” zdobyła uznanie w ponad 15 krajach, gdzie była chętnie grana w stacjach radiowych. Piosenka osiągnęła pierwszą piątkę największych hitów wydanych kiedykolwiek przez holenderskich artystów. Dzięki sukcesowi tego utworu, Claude zyskał międzynarodową sławę i rozpoznawalność.

Claude w podróży po Europie

Od momentu swojego debiutu, Claude odwiedził wiele europejskich krajów, takich jak Niemcy, Belgia, Francja, Grecja, Monako i Włochy, gdzie promował „Ladada (Mes Dernier Mots)”. We Włoszech piosenka osiągnęła 1. miejsce na liście 200 najlepszych przebojów Shazam. Dodatkowo, była jedną z najczęściej granych piosenek w radiu. W Grecji i na Białorusi utwór znalazł się w Top 10 przebojów Airplay, a także zyskał miejsce na liście Top 100 Airplay w wielu innych krajach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Claude Kmb (@claudekmb)

Nowy singiel „Parler Français” – taneczna podróż pełna emocji

Claude nie zamierza spoczywać na laurach. Po sukcesie platynowej piosenki „Layla”, a także uznanym utworze „Écoutez-Moi”, który otworzył rok 2024, artysta prezentuje nowy singiel „Parler Français”. Ten angielsko-francuski utwór zabiera słuchaczy w kolejną taneczną podróż, której przewodnim motywem jest umierająca miłość, której nie można porzucić.

Zapowiedź debiutanckiego albumu

„Parler Français” to zapowiedź długo oczekiwanego debiutanckiego albumu Claude’a, którego premiera zaplanowana jest na nadchodzącą jesień. Artysta z każdym kolejnym utworem udowadnia, że jest jednym z najbardziej obiecujących talentów na międzynarodowej scenie muzycznej. Nie przegapcie jego debiutanckiego albumu – bądźcie czujni na nowe muzyczne odkrycia od Claude’a!

Co myślisz?

Napisane przez adam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

A Girl Upstairs

A Girl Upstairs – Tajemnicza podróż przez traumę i sztukę

Mielzky i Pers

Mielzky i Pers zapraszają “Do Tańca i Do Różańca”