w

Choina rusza z przedpremierą swojego albumu

Choina

Choina prezentuje nowy singiel “Naprawdę” i zapowiada album “Być Kimś, Być Sobą”

Choina, znany i ceniony artysta sceny muzycznej, właśnie wypuścił nowy singiel, zatytułowany “Naprawdę”, który zapowiada premierę jego kolejnego albumu “Być Kimś, Być Sobą”. To wydarzenie stanowi drugie solowe wydawnictwo w karierze artysty i budzi ogromne zainteresowanie wśród fanów.

 

Nowy Singiel: “Naprawdę”

Choina właśnie zaprezentował publiczności swój najnowszy utwór o tytule “Naprawdę“. Wraz z premierą klipu muzycznego, artysta rozpoczyna gorączkowe oczekiwanie na swoją najnowszą płytę. Klip do tego utworu można obejrzeć na Youtubie.

Klip „Naprawdę”: https://youtu.be/IqgdGklphjw

 

Album “Być Kimś, Być Sobą”

Najnowszy album Choiny, noszący tytuł “Być Kimś, Być Sobą“, to długo oczekiwane wydawnictwo, które zapowiada się niezwykle obiecująco. Na płycie tej możemy spodziewać się istotnych społecznych przesłań, którymi artysta chce podzielić się ze swoją publicznością. Tematyka utworów dotyka niepokojącego kierunku, w jakim zmierza młodzież, a także wyrażając jednocześnie troskę o przyszłość i obawy związane z obecnie obowiązującymi trendami społecznymi. Tytuł projektu “Być Kimś, Być Sobą” wskazuje na znaczenie akceptacji samego siebie i rozwoju osobistego.

 

Współpraca i Wsparcie

Dzięki owocnej współpracy z Warner Music Poland, realizacja singla “Naprawdę” oraz albumu “Być Kimś, Być Sobą” stała się możliwa. Uznany wydawca muzyczny aktywnie wspiera artystów w ich twórczych przedsięwzięciach, co z pewnością przyczyniło się do sukcesu projektu. Dodatkowe wsparcie zostało udzielone przez Step Records i Prima Sort. Dzięki swojej ekspertyzie oraz doświadczeniu w branży muzycznej, obie wytwórnie odegrały istotną rolę w osiągnięciu sukcesu. Dzięki solidnej współpracy i wsparciu renomowanych partnerów, Choina może poświęcić się tworzeniu swojej muzyki i dotrzeć do coraz szerszej publiczności. Zaangażowanie artysty oraz zaufanie ze strony partnerów sprawiają, że szeroka publiczność niezwykle wyczekuje i docenia premiery nowego singla i albumu, będącymi fanami artysty oraz miłośnikami polskiej muzyki hip-hopowej.

 

Gdzie Posłuchać i Zakupić?

Jeśli chcesz posłuchać singla “Naprawdę” lub zakupić album “Być Kimś, Być Sobą”, zapraszamy do odwiedzenia strony, gdzie znajdziesz pełną ofertę. Premiera nowego singla Choiny oraz zapowiedź albumu to wydarzenia, na które czekała liczna rzesza fanów. Już teraz możemy być pewni, że nowe dzieło artysty zapewni nam wiele emocji i refleksji nad współczesnymi realiami społecznymi.

Album: https://miejskamuzyka.pl/product/37244-choina-byc-kims-byc-soba-cd

Co myślisz?

Napisane przez iadmin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

5

anto9

CABRINI (2024)